RSS


Kutas w dupie


Jeśli szukasz dobrego analnego ruchania, to tu je znajdziesz.
Oglądając ten film chyba należało by go nazwać, mały kutas w dupie. Jednakże postanowiłem jeszcze opublikować, go aby przypomnieć, że to co zostało na nim ukazane, nie powinno mieć miejsca podczas seksu analnego. Jestem ciekaw, czy ktoś po takim widoku, byłby gotów zrobić tej pani minetę.

Co tu było wykonane źle ? Jeśli czytałeś wcześniejsze rozdziały to zapewne już wiesz. A jeżeli nie, to powiem. Wkładając kutasa do dupy, nie wolno go wkładać do cipki, gdyż bakterie z kakaowego oczka, przechodzą do pochwy. Dlatego też pytałem, kto byłby chętny na minetę. Przyznasz, że to raczej niesmaczne, a zarazem obrzydliwe. Jednego jestem pewien. Ci którzy występują na filmie, na pewno nie wiedzą, jak należy zabrać się za seks analny.

To jest już ostatnia podstrona tego serwisu, gdyż o seksie analnym nie ma co już więcej do napisania. W ostatnich 6 rozdziałach improwizowałem, po to by osoby używające innych sformułowań seksu analnego, również uzyskały cennych informacji na temat, jak uprawiać seks analny. Temat został wyczerpany.

© 2009